نوبت دهی خدمات مرکز تعویض پلاک قم اینترنتی شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قم گفت: ارائه خدمات مرکز تعویض پلاک قم از روز ۲۹ شهریورماه جاری فقط به صورت نوبت قبلی که از طریق اینترنت گرفته شده است، صورت می گیرد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا صدفی روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: همشهریان […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قم گفت: ارائه خدمات مرکز تعویض پلاک قم از روز ۲۹ شهریورماه جاری فقط به صورت نوبت قبلی که از طریق اینترنت گرفته شده است، صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا صدفی روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: همشهریان از همین امروز می توانند با ورود به سایت راهور ۱۲۰ در خصوص نوبت دهی مرکز شماره گذاری و بعد از ثبت نام کاربری با وارد کردن شماره تلفن همراه و شماره خودرو، روز و ساعت مراجعه فرد را از بین گزینه های موجود انتخاب و نوبت خودشان را ثبت کنند.

رئیس پلیس راهور قم تصریح کرد: تایید زمان و ساعت حضور در مرکز تعویض پلاک همان لحظه از طریق پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی می شود و خدمات به کسانی که فاقد نوبت اینترنتی بوده از روز شنبه ارائه نخواهد شد.

وی اضافه کرد: در صورت کامل بودن مدارک هویتی فروشنده و خریدار و اسناد و مدارک خودرو خدمات تعویض پلاک حداکثر در یک ساعت انجام خواهد شد.

صدفی گفت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده از ماسک در ورود به مرکز الزامی و اجباری است.

رئیس پلیس راهور قم خاطرنشان کرد: همشهریان چنانچه به هر علتی نتوانند در زمان و روز مقرر حاضر شوند نوبت خود را لغو نمایند تا فرد دیگری از این نوبت استفاده کند.