مدیر عامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان وطلاب جامعه المصطفی عنوان کرد:

طرح فروش ویژه اربعینی در فروشگاه کوثر راه اندازی میشود

حجت الاسلام ابوالفضل بنی احمدی گفت:باتوجه به درپیش بودن ایام عزاداری اربعین حسینی،فروشگاه بزرگ کوثر قم،طرح تخفیف ویژه اربعین برای وسایل سفر اربعین به اجرا درمی آورد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،حجت الاسلام ابوالفضل بنی احمدی صبح امروز در گفتگو باخبرنگاران اظهار داشت:باتوجه به درپیش بودن ایام عزاداری اربعین حسینی،فروشگاه بزرگ کوثر قم،طرح تخفیف ویژه اربعین برای وسایل سفر اربعین به اجرا درمی آورد.
وی افزود:در این طرح تخفیفی ویژه اربعینی،وسایلی مانند کوله پشتی.کفشهای مناسب پیاده روی و…باتخفیف ویژه ای در دوفروشگاه بزرگ کوثر برای عزاداران حسینی عرضه خواهد شد.

وی گفت: این فروشگاه در ابتدا برای خدمت در زمینه امور معیشتی طلاب غیر ایرانی که شامل بیش از ۱۱۰ کشور دنیا می‌شوند، تاسیس و پایگذاری شد و با هم اینک ۱۵۰۰ نفر از کارمندان جامعه المصطفی سهامدار این شرکت هستند.

وی با بیان اینکه «مرکز فروشگاهی کوثر» هم اکنون تنها موسسه ارایه خدمات تجاری به تمامی طلاب است تصریح کرد: این مرکز زیر مجموعه دفتر مقام معظم رهبری و تحت نظارت جامعه المصطفی العالمیه است.

مدیر عامل فروشگاه کوثر قم با بیان اینکه افق دید مسئولین این فروشگاه صرفا اقتصادی نیست، از ارایه خدمات به مردم در زمینه‌ی فرهنگی، معیشتی و اجتماعی خبر داد و افزود: در این فروشگاه کمیته رصد کالا با تنوع بسیار زیاد همراه با کیفیت مطلوب وجود دارد و ارائه خدمات در این فروشگاه باید همراه با رضایت مشتریان باشد.

وی به تنوع کالاها در فروشگاه بزرگ کوثر اشاره کرد وافزود:ما همه سلایق را مورد احترام قرار دادیم به طوری که ما تنها فروشگاهی در استان هستیم که یک قفسه بزرگ از محصولات متنوع برای افراد دیابتی در نظر گرفتیم تا این عزیزان هر آنچه که میخواهند به صورت بدون قند از این فروشگاه تهیه کنند.
همچنین ماتنها فروشگاهی هستیم که تنوع میوه های استوایی ومحصولات متعدد پروتئینی داریم به طوری که ما ده ها نوع ماهیان شمالی وجنوبی.انواع غذاهای ایرانی وبین المللی آماده.انواع سس هاباطعمهای مختلف.ترشی جات بسیار متعدد.نوشیدنی های بسیار متعدد.مواد بهداشتی آرایشی.لبنیات.گوشت گرم.و..عرضه میکنیم به طوری که هرخانواده ای که به این فروشگاه می آید.بارضایت خاطر کامل از این فروشگاه خارج میشود.
وی خاطر نشان کرد:برای رفاه مشتریان عزیز،ما پارکینگ اختصاصی قرار دادیم تا مشتریان فارغ از مشکل پارک کردن خودروی خود،به خرید خود بپردازند.

۲۰۰ نفر در فروشگاه کوثر مشغول خدمت رسانی به مردم هستند

دکتر بنی احمدی با اشاره به اینکه به مدت ۱۴ سال افتخارخدمت به مردم شایسته قم را داریم و ۲۰۰ پرسنل در فروشگاه بزرگ کوثر همگی در تلاش خدمت رسانی شایسته به مردم بزرگ قم هستند اظهار داشت.فروشگاه مصرف تعاونی طلاب و کارکنان جامعه المصطفی ازسال ۸۸ فعالیت خود را آغاز نمود.
مدیران زیادی در طول سالها تلاش داشتند تا نام فروشگاه کوثر درمیان مردم قم اعتباری ویژه پیدا نماید که از تلاشهای بسیار آن عزیزان تشکر و قدردانی می نمایم.

تاکید بر نهایت تکریم واحترام مشتریان داریم
وی افزود : بنده با گذشت بیش از ۳۵ سال خدمت در عرصه های مختلف این بار افتخار این را پیدا کردم که فرماندهی این مجموعه بزرگ را در دست گیرم و از این اتفاق بسیار خرسندم.
وی ادامه داد:فضای این دو فروشگاه فضای مهر و محبت است،تمام پرسنل موظف هستند با نهایت احترام و بزرگی با ارباب رجوع بعنوان مشتریان برخورد نمایند و این از آموزه های دینی ماست که افتخار خدمت همراه با عشق و محبت را به مردم ارزانی داریم.
مدیرعامل فروشگاه کوثر تصریح کرد :چشم انداز ما درآینده ارائه خدمات با کیفیت،ایجاد محیط امن و با آرامش برای فرزندان مشتریان که به این فروشگاه مراجعه می نمایند در این خصوص در صدد تاسیس پارک هستیم تا خانواده ها به راحتی فرزندان خود را به پارک آورده و خود جهت خرید اقدام نمایند و این درحالی است که فضای پارک کودک توسط دوربین مرتب چک و رصد می شود.

ارائه کالاهای با کیفیت در اولویت فروشگاه کوثر قرار دارد
دکتر بنی احمدی دربخش دیگری سخنان خود گفت :فروشگاه کوثر اولین شعار خود را در کیفیت مطلوب اجناس خود می داند شما به هیچ وجه کالا بنجل و غیراستاندارد در این فروشگاه نمی بینید.ارائه خدمات مطلوب حرف اول را در این فروشگاه می زند ضمن اینکه تمامی مدیران واحدهای مختلف از کارکنان خدوم خود فروشگاه می باشند و بصورت انگیزشی خدمات آنان مورد بررسی قرار گرفته و ارتقاء شغلی به سبب فرایند تلاش این عزیزان در سنگرهای مختلف خواهد بود.
استاد به ورزش نگاه جدی داشته و خود از کاراته کاهای قدیمی و از فوتبالیستهای شایسته قم بوده اند ودراین راستا توجه خاصی به ورزش کارکنان داشته و در دو رشته فوتبال و والیبال در طول هفته کارکنان این مجموعه جسم خود را پرورش می دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:ما طرح فروش قسطی با ادارات و سازمان ها و شرکتها داریم وآمادگی همکاری با آنان در این زمینه هستیم.