توقیف موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی قاچاق درقم

فرمانده انتظامي شهرستان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت 1300 سی سی قاچاق در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،سرهنگ “امیر مختاری” اظهار داشت: در راستای اجرای طرح برخورد با موتورسواران متخلف در قم، این موضوع به صورت ویژه در دستور کار گشت های محسوس و نامحسوس پلیس قرار گرفت.
وی بیان کرد: در ادامه با تلاش ماموران انتظامی یک دستگاه موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی که در سطح شهر در حال تردد بود شناسایی و توقیف شد.
فرمانده انتظامي شهرستان قم با بیان اینکه ارزش موتورسيکلت کشف شده توسط کارشناسان بیش از ۴ میلیارد ریال برآورده شده است، از دستگیری متهم در این رابطه خبر داد و گفت: نامبرده به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.
سرهنگ مختاری تاکید کرد: با توجه به ممنوعيت تردد موتورهاي سنگين در سطح شهر و با توجه به اينکه اين موتورسيکلت ها به صورت قاچاق وارد مي شوند و موجبات رعب و وحشت شهروندان را فراهم مي کنند برخورد با اين موضوع به صورت ویژه در دستور کار پليس قرار دارد.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در قم
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از کشف ۶۴ فقره انواع سرقت با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در قم خبر داد

سرهنگ “ولی ترابی” اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف مبارزه با سارقان خودرو، موتورسیکلت، قطعات و محتویات داخل خودرو و … به مدت ۷۲ ساعت در شهر قم اجرا شد.
وی افزود: عوامل انتظامی با اجرای طرح ضربتی ۷۲ ساعته ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف افزایش احساس امنیت اجتماعی، در مناطق جرم خیز، ۲۸۲ نفراز مجرمان را دستگیر و ۶۴ فقره انواع سرقت را کشف کردند.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم تصریح کرد: همچنین ۴۲ فقره سرقت خودرو و موتورسيکلت و ۶۶۷ گرم از انواع مواد مخدر کشف شد.
سرهنگ ترابی با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوک موضوع را سريعاً از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اعلام كنند.