توزیع سبدغذایی به۱۵۰۰۰ خانوار توسط بیت آیت الله فاضل لنکرانی

مسئول روابط عمومی دفتر  آیت الله فاضل لنکرانی گفت:امسال به ۱۵۰۰۰ خانوار سبد غذایی رسیده که شامل ۷۰ تن برنج به همراه روغن، سویا، ماکارونی و رب گوجه فرهنگی اهدا می شود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم ، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد نور موسوی در حاشیه بسته بندی و آماده سازی سبد […]

مسئول روابط عمومی دفتر  آیت الله فاضل لنکرانی گفت:امسال به ۱۵۰۰۰ خانوار سبد غذایی رسیده که شامل ۷۰ تن برنج به همراه روغن، سویا، ماکارونی و رب گوجه فرهنگی اهدا می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم ، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد نور موسوی در حاشیه بسته بندی و آماده سازی سبد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان از سوی بیت آیت الله العظمی فاضل لنکرانی در سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گاهی گفته می شود مراجع تقلید نسبت به مشکلات و گرفتاری مردم در مسائل معیشتی بی تفاوت هستند، در حالی که ماجرا دقیقا برعکس است.
مسئول روابط عمومی دفتر حضرت آیت الله فاضل لنکرانی، بیان داشت: مراجع عظام تقلید و حوزه های علمیه، دغدغه مشکلات مردم و جامعه را دارند و نسبت به اتفاقات بی تفاوت نیستند.
وی ادامه داد: بیت مرحوم آیت الله العظمی فاضل لنکرانی از زمان پدرشان مرحوم حضرت آیت الله حاج شیخ عبدالله فاضل لنکرانی در ماه مبارک رمضان سبدهای غذایی و کمک مالی با عنوان سفره کریمانه( ضیافت رمضان) داشتند.
حجت الاسلام والمسلمین نور موسوی ادامه داد: این بیت از ۶۰ سال پیش این کمک ها را با حمایت و مساعدت مقلدین و خیرین شروع کرد و هنوز هم ادامه دارد و امسال به ۱۵۰۰۰ خانوار سبد غذایی رسیده که شامل ۷۰ تن برنج به همراه روغن، سویا، ماکارونی و رب گوجه فرهنگی اهدا می شود.
وی خاطرنشان کرد:‌ علاوه بر این،‌ مبلغ پانصد میلیون تومان بن خرید فروشگاه زنجیره ای تقدیم خانواده ها می گردد.