همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر در قم اجرا می‌شود:

برگزاری اولین جشنواره مردمی “نشاط انقلابی”در بوستان‌های قم

به همّت گروه جهادی شهید محمدرضا شفیعی، اولین جشنواره مردمی "نشاط انقلابی" در بوستان‌های قم برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،حجت‌الاسلام احمد قادری مدیر گروه جهادی و خیریه شهید محمد رضا شفیعی، با اعلام این خبر گفت: در چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی، اولین جشنواره مردمی نشاط انقلابی در بوستان‌های منتخب منطقه ۴ قم برگزار خواهد شد.

وی ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت جوادالائمه علیه‌السلام، تقارن این مناسبت و آغاز جشن‌های مردمی انقلاب را به فال نیک گرفت و افزود: ما معتقدیم که انقلاب شکوهمند اسلامی که حضرت روح‌الله پایه‌گذار آن بودند، با توکل به خدا، توسّلات به ائمه‌ی معصومین علیهم‌السلام و همّت مردمی شکل گرفته و انشاالله امیدواریم تحت عنایت و ادعیه‌ی خاصه‌ی امام عصر ارواحنافداه، پرچم این انقلاب به دست با کفایت رهبر عزیز انقلاب، به صاحب اصلی آن داده شود.

حجت‌الاسلام قادری ضمن اشاره به فرمان جهاد تبیین مقام معظم رهبری به عنوان فریضه‌ای قطعی و فوری، معرفی پیشرفت‌ها و خدمات انقلاب را وظیفه‌ی همه‌ی دلسوزان، دغدغه‌مندان و نیروهای انقلابی دانست و گفت: باید در قالب برنامه‌های مختلف، دهه‌ی فجر را باشکوه برگزار کنیم و این فرصت، منّتی است که خداوند بر ماگذاشته و در اختیار ما نهاده است.

دبیر اولین جشنواره مردمی نشاط انقلابی برنامه‌های این جشنواره را متنوع و شاد معرفی کرد و افزود: اجرای زنده آهنگ‌های انقلابی، اجرای گروه‌های سرود دانش‌آموزی و نمونه‌ی استان، اجرای برنامه عروسکی، سخنرانی چهره‌های مذهبی و رسانه‌ای، عکس با پرچم، غرفه خدمات پزشکی و …، از جمله برنامه‌های این جشنواره خواهد بود.

وی به زمان و محل برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: به یاری خدا از امروز ۱۲ بهمن ماه به مدت ۱۰ روز، به ترتیب در بوستان‌های: بنفشه (بلوار شهید کریمی جنب درمانگاه امام خمینی ره)، شهید زین‌الدین (شهرک شهید زین‌الدین)، نسترن (جنب بوستان نرگس)، باغبان (شهرک قدس) و ایثار (فلکه ایثار)، هر کدام دو روز در ساعات ۱۶ الی ۱۷ به صورت خیابانی، برنامه خواهیم داشت.

گفتنی است اولین جشنواره مردمی “نشاط انقلابی”، به همّت گروه جهادی و خیریه شهید محمد رضا شفیعی و با مشارکت: تیپ ۸۳ امام صادق علیه‌السلام، شورای اسلامی شهر قم، گروه جهادی رشد، تشکّل همسایگان محله بنیاد و شهرداری قم، از امروز آغاز خواهد شد.