با برگزاری نخستین نشست مجمع عمومی:

اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی مدیران مطبوعات و رسانه‌های قم انتخاب شدند

نخستین نشست مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی مدیران مطبوعات و رسانه‌های استان قم با حضور جمعی از مدیران رسانه‌های قم برگزار و اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،نخستین نشست مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی مدیران مطبوعات و رسانه‌های استان قم با حضور جمعی از مدیران رسانه‌های قم و ناظران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیش از ظهر دوشنبه ۲۸ شهریورماه در سالن جلسات مجتمع ناشران برگزار شد.
دستور کار این نشست، تصویب اساسنامه، برگزاری انتخابات هیئت مدیره و انتخاب روزنامه رسمی برای درج اطلاعیه‌های انجمن بود.
به این ترتیب و با حضور جمعی از مدیران مطبوعات و رسانه‌های استان، اساسنامه پیشنهادی با افزودن بندهایی به تصویب اکثریت حاضران رسید و در ادامه انتخابات هیئت مدیره برگزار شد.
بر این اساس، صدرالدین فلاح با ۲۲ رأی، سید محمد حسین درباباری و روح‌الله کرمانی هر یک با ۱۹ رأی، سیده ام‌البنین میرهادی با ۱۷ رأی، سید مجید پورطباطبایی با ۱۶ رأی، صادق چهره‌قانی با ۱۵ رأی و سید محمدرضا بهشتی با ۱۳ رأی به عنوان هفت عضو اصلی هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی مدیران مطبوعات و رسانه‌های استان قم انتخاب و محمد جواد صادقی و جلال بیطرفان هم که موفق به کسب ۱۱ رأی شدند، به عنوان اعضای اول و دوم علی البدل معرفی شدند.
همچنین بر اساس رأی اعضای مجمع، سمیع‌الله رحیمی به عنوان بازرس و زهرا چم به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
اعضای مجمع در این نشست روزنامه «گویه» را به عنوان نشریه رسمی برای درج اطلاعیه و آگهی‌های انجمن برگزیدند.
گفتنی است مدیران مسئولی که از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پروانه و کارت مدیر مسئولی رسانه دریافت کرده باشند می‌توانند عضو انجمن صنفی کارفرمایی مدیران مطبوعات و رسانه‌های استان قم شوند.