سرود «فرمانده مهدی» با حضور ابوذر روحی در قم رونمایی می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از برگزاری اجتماع بزرگ و رونمایی از سرود «فرمانده مهدی» با حضور ابوذر روحی در مسجد مقدس جمکران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان زاده  در گفت‌وگو با خبرنگاران مطرح کرد: نسخه سوم سرود سلام فرمانده، با عنوان «فرمانده مهدی» این‌بار در اجتماعی بزرگ و با حضور مردم ضبط و رونمایی خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: این مراسم با حضور مداح اهل بیت(ع) ابوذر روحی و ۳۰۰ نفر از اعضای گروه سرود سلام فرمانده، پنجشنبه ۱۹ بهمن‌ماه همزمان با سالروز عید سعید مبعث در صحن مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: شعر نسخه سوم، سروده ابوذر روحی و جمع دیگری از شاعران و نوحه‌سرایان است که گوشواره اصلی آن «فرمانده مهدی» است.

شعبان زاده بیان کرد: تمامی گروه‌های سرود از هر نقطه‌ای از کشور در جلوی جایگاه قرار خواهند گرفت و هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و همچنین تمام خانواده‌های محترم شرکت کننده در این اجتماع در قاب تصویر دوربین‌ها خواهند بود.

وی خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در قرعه‌کشی این مراسم و ثبت‌نام برای حضور، عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۰۱۹۶۶ ارسال کنند.