رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر قم:

رفتارو سبک مدیریتی مسئولان باید منطبق با آرمان شهدا باشد

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر قم در یکصد و سومین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم اظهار داشت: سخن گفتن از ایثار شهدا و جانبازان دفاع مقدس کار آسانی نیست.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، دکتر سید محمد حسین دهناد رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر قم در یکصد و سومین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم اظهار داشت:
سخن گفتن از ایثار شهدا و جانبازان دفاع مقدس کار آسانی نیست سخن گفتن از بذل جان کار آسانی نیست سخن گفتن از درد فراق ۴۰ساله مادری که هنوز چشم به راه فرزند مفقودالاثرش گذران عمر می کند کار آسانی نیست .
وی گفت:سخن گفتن از عظمت کار شهیدان و جانبازی جانبازان و صبر پدران و مادران شهیدان در بضاعت من نیست
اما این را خوب می دانم که همین جغرافیای کوچک که قم نامیده می شود بیش از شش هزار شهید دارد که میانگین سنی شان ۲۳سال بوده است .
وی خاطر نشان کرد:شهدایی که در  لشکر علی ابن ابیطالب ع فاتح خیبر بودند و سهم تعیین کننده ای در حفظ تمامیت ارضی کشور داشتند همان لشکری که با افتخار کسب عنوان خط شکنی تاج عزت و شجاعت را بر تارک مردم این دیار جاودانه کردند.
وی اظهار داشت:برادران عزیز ما امروز به نیابت از شهدا قبول مسوولیت کرده ایم. هر کرسی مدیریتی که ما بر آن مستقر شده ایم بر روی خون ۶۰شهید قرار دارد حواسمان باشد کجا هستیم و چرا هستیم
شهدای عزیز ما جانشان را برای اثبات کارامدی نظام اسلامی فدا کردند.
وی گفت:ما میراث دار شهیدانیم اهدافمان رفتارمان گفتار مان سبک مدیریتی مان باید منطبق با آرمان شهیدان باشد.
وی افزود:سیره شهدای ما در دوران دفاع مقدس همان سیره ای که به ما عزت جاودانه داد امروز پیش روی ماست.یادمان باشد شهدای ما کوچکترین انگیزه مادی نداشتند،عضو هیچ باند و گروهی نبودند،
تکلیف محور بودند،خستگی ناپذیر بودند،ریاست گریز بودندنسبت به بیت المال حساس بودند.کمک کار هم بودند،اهل ریا نبودند ،اهل خود نمایی نبودند،تابلوی تمام نمای اخلاص بودند ،از این جهت بود که امام راحل فرمودند.
من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می خورم و از خدا می خواهم تا با‏‎ ‎‏بسیجیانم محشور گرداند، چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام.‏
وی با اشاره به اینکه وظیفه ماست که هفته دفاع مقدس را گرامی بداریم،خاطر نشان کرد: گرامی داشتن عملی آن این است که در هر مسوولیتی که قرار داریم سیره شهیدان الگوی تمام عیارمان باشد انشالله.