برنامه نشست‌های تخصصی نمایشگاه «روایت پیشرفت» در قم اعلام شد

نمایشگاه «روایت پیشرفت» با هدف بررسی و بیان دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم به ویژه دستاوردهای ۱۰ وزارتخانه همراه با برگزاری نشست‌های تخصصی ویژه طلاب و روحانیون به مدت 5 روز در شهر مقدس قم برپا شده است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از ستاد خبری نمایشگاه روایت پیشرفت، در این نمایشگاه که در محل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم تشکیل شده است، دستاوردهای دو ساله برخی وزارتخانه ها مانند وزارت آموزش و پرورش، صنعت معدن تجارت، کشور، بهداشت و درمان، نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه و شهرسازی و همچنین امور اقتصادی و دارایی به نمایش گذاشته شده است.

همچنین از امروز چهارشنبه بیست و چهارم تا شنبه بیست و هفتم آبان ماه و بعد از نماز مغرب و عشا در سالن اجتماعات این باغ موزه، به ترتیب بهرام عین ‌اللهی وزیر بهداشت، جواد اوجی وزیر نفت، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور سخنرانی می کنند.

در حاشیه این نمایشگاه نیز نشست های تخصصی با حضور برخی مسئولان تدارک دیده شده که بر این اساس، نشست تخصصی «اقدامات دولت در مهار تورم» روز چهارشنبه بیست و چهارم آبان ماه از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ با حضور سیدمحمدهادی سبحانیان معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد و نشست تخصصی «جایگاه طب سنتی در جهت گیری های وزارت بهداشت و درمان» از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ با حضور نفیسه حسینی یکتا سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت و درمان در محل نمایشگاه تشکیل می شود.

در روز پنج شنبه بیست و پنجم آبان ماه، دو نشست تخصصی «برنامه دولت برای ساماندهی وضعیت خودرو» و «برنامه دولت برای ساماندهی وضعیت مسکن» به ترتیب با حضور منوچهر منطقی معاون وزیر صنعت معدن تجارت و ابوالفضل نوروزی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ و ۱۵:۳۰ تا ۱۷ برگزار می‌شود، ضمن آن که نشست تخصصی با موضوع «اقدامات صورت گرفته در وزارت امور خارجه برای مقابله با تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه و افق پیش روی آن» نیز روز جمعه ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ با حضور ناصر کنعانی، سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در محل نمایشگاه تشکیل می شود.

همچنین برای روز شنبه بیست و هفتم آبان ماه نیز نشست های تخصصی «اقدامات دولت در ساماندهی فضای مجازی» از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ با حضور سیدمحمدصادق امامیان مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور تنظیم گری فضای مجازی و «برنامه دولت برای ساماندهی وضعیت حجاب و عفاف» از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ با حضور محمد عباسی معاون وزیر کشور در حاشیه نمایشگاه «روایت پیشرفت» تدارک دیده شده است.

طلاب و روحانیون می توانند طی روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و همچنین ۱۵:۳۰ تا ۲۱:۳۰ از این نمایشگاه بازدید کنند.

همچنین مراسم اختتامیه این نمایشگاه روز شنبه بیست و هفتم آبان ماه از ساعت ۱۸ آغاز می شود.

نمایشگاه «روایت پیشرفت» در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم واقع در انتهای ۴۵ متری شهید صدوقی (ره)، نبش میدان شیخ مفید، با هدف بررسی و بیان دستاوردهای دوساله برخی نهادهای دولتی پذیرای طلاب و فضلای حوزه و مسئولان است.