آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب

معاون وظيفه عمومي فرماندهي انتظامي استان گفت: مشمولان غایب در صورت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی تا قبل از تاریخ 1402/07/01 که درنهایت منجر به اعزام به خدمت درماه های آینده شود از بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره مند می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ”محمدجواد میرزایی” درخصوص آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب بیان داشت: کلیه مشمولان غایبی که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند و یا مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که به هر دلیل در اعزام های قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ حضور نیافته اند در صورت تعیین وضعیت خدمت تا قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ که درنهایت منجر به اعزام به خدمت درماه های آینده شود از بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره مند می شوند.
وی افزود: ملاک بخشش فرماندهی معظم کل قوا معرفی و ثبت درخواست مشمولان تا قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱می باشد و چگونگی غیبت(غیبت اولیه و عدم حضور در یگان) و یا تاریخ اعزام به خدمت تعیین شده، بر استفاده مشمولان غایب از بخشش اضافه خدمت تأثیری ندارد. البته تبعات دیگر ناشی از غیبت مانند ممنوعیت خروج از کشور، ممنوعیت ادامه تحصیل و… کماکان پابرجا می باشد.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام رسان های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند