مدیر روابط عمومی سرای ایرانی اعلام کرد:

در آینده نزدیک شعبه سرای ایرانی درمقابل بوستان علوی راه اندازی میشود

مدیر روابط عمومی سرای ایرانی بزرگترین فروشگاه استان قم گفت: در آینده نزدیک شعبه دوم سرای ایرانی در مقابل بوستان علوی باظرفیت اشتغال ۹۰۰ نفر راه اندازی خواهد شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم علی اصغر عبدالحی. مسئول روابط عمومی شرکت تجارت آفرین ماندگار با برند سرای ایرانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار […]

مدیر روابط عمومی سرای ایرانی بزرگترین فروشگاه استان قم گفت: در آینده نزدیک شعبه دوم سرای ایرانی در مقابل بوستان علوی باظرفیت اشتغال ۹۰۰ نفر راه اندازی خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم علی اصغر عبدالحی. مسئول روابط عمومی شرکت تجارت آفرین ماندگار با برند سرای ایرانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این شرکت از سال ۱۳۹۳ فعالیتش را شروع کرده و در ابتدا این مجموعه به مساحت ۲۵ هزار متر مربع خریداری و احداث شد و خروجی آن هم اکنون که می‌بینید در سرای ایرانی تجلی یافته است که دران انواع کالاهای تولید داخل شامل لوازم خانگی کالای خواب فرش و… و به قیمت ارزان تر از خیلی جاهای کشور عرضه می‌شود و تعداد زیادی از مردم از سراسر کشور برای خرید منظومات خود به ویژه جهیزیه و اثاث منزل به این مکان مراجعه می‌نمایند.
وی افزود هم اکنون برای بیش از ۹۰۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از پنج هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است و ما بیشتر کالاهای خود را از کارخانجات تولید داخل سراسر کشور تهیه نموده و به صورت مستقیم و قیمت خیلی مناسب و ارزانتر از خیلی جاهای دیگر کشور عرض می کنیم.
همچنین کالاهای خود را به صورت اقساط ۲۴ ماهه و ارسال رایگان به سراسر کشور و حتی برای خریداران خارجی مانند کشور عراق ارسال داریم
وی در ادامه افزود:سرای ایرانی سوای فعالیت‌های اقتصادی خود در فعالیت های خیریه و عام المنفعه نیز فعال است، به طوری که هم اکنون ۷ هزار و ۵۰۰ کودک یتیم تحت پوشش امور خیریه ما قرار دارد و در سال بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان کمک نقدی از ما دریافت می‌کنند .
همچنین به کمیته امداد نیز کمک میکنیم.
به طوری که کمیته امداد افراد نیازمند و بی بضاعت خود را برای تهیه جهیزیه به ما معرفی نموده و ما به آنان جهیزیه رایگان و لوازم خانگی رایگان اعطا می کنیم. بنابراین ما کارهامون تنها صرفاً اقتصادی و بازرگانی نیست بلکه در امور عام المنفعه نیز فعال هستیم.
همچنین بالغ بر بالا ۸۰% مشتریان ما غیر بومی و از سراسر کشور برای تهیه کالاهای خود به این مکان می آیند ما جنس را نقدی تهیه می کنیم و به صورت اقساط بلند مدت و ۲۴ ماهه در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.
وی خاطر نشان کرد طبق آمارهای گذشته توقف زائران عبوری در قم به صورت میانگین ۴ ساعت بود که با راه اندازی این مجموعه اقتصادی به بالای ۱۰ ساعت هم اکنون رسیده است.

خبراز نجمه محیایی